Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 09:50 Bu haber 656 kez okundu
 
Bir Madalya Daha Getirdi
Ekin, Büyükçekmece’ye Bir Madalya Daha Getirdi
SPOR Haberi
Bir Madalya Daha Getirdi

                                      Ekin, Büyükçekmece’ye Bir Madalya Daha Getirdi

Akçadağ Levent Vadisi’nde düzenlenen MTB Cup Ulusal Dağ Bisiklet Yarışması’nda yeni bir başarıya imza atan Ekin Ereke, Büyükçekmece’ye şampiyonluk madalyası getirdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Bisiklet Federasyonu 2021 faaliyet programında yer alan MTB Cup Ulusal Dağ Bisiklet Yarışmasında 9 kategoride 22 ilden 204 sporcu 3200 metre uzunluğunda inişli çıkışlı, taş ve toprak zeminli bir parkurda yarıştı.

‘’Başarılarının Devamını Dilerim’’

Yarışmada birinci olan sporcumuzun başarılarını kutlayan ve gurur duyduğunu belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün tebrik mesajı şöyle: ‘’Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun Malatya'da düzenlemiş olduğu Levent Vadisi MTB Cup yarışında 1. olarak kürsü yapan gururumuz, sporcumuz Ekin Ereke'yi tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.’’

Dereceye giren sporculara madalyalarını Malatya Valisi Aydın Baruş, İlçe Kaymakamı Hulusi Teke ve Malatya Belediye Başkanı Ali Kazgan verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükçekmece belediyesi, akçadağ levent vadisi, mtb cup ulusal dağ bisiklet yarışması, ekin ereke, spor haberleri, son dakika, dr. Hasan akgün, aydın baruş, hulusi teke, ali kazgan, yerel haberim, filaş haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı